Skip to content

Reformierakonna Tallinna piirkonna arendusjuhi Rene Ilvese sõnul esitati üheks võimalikuks Reformierakonna Tallinna linnapeakandidaadiks Riigikogu aseesimees Laine Randjärv.

„Reformierakonna Tallinna piirkonna liikmed esitasid Laine Randjärve üheks Tallinna linnapeakandidaadiks,“ ütles Ilves. „Linnapeakandidaate on võimalik esitada 13. maini ning lõpliku otsuse teeb Tallinna organisatsiooni üldkogu 17. augustil,” teatas Reformierakond.

Laine Randjärve sõnul on Tallinna linnapea tähtsaim ülesanne luua Eesti pealinnas elukeskkond, kus tähelepanu keskmes on linnakodanik ja tema vajadused, mitte aga linnavalitsejate ambitsioonide eksponeerimine.

“Normaalsed suhted riigiga ja hea koostöö naabervaldadega, pealinna seaduse algatamine, riigi pealinna inimesesõbralik valitsemine ja väärikas nägu on eesmärgid, mille saavutades loome rahuliku ja turvalise linnaruumi elanikele ja külalistele,” rõhutas Randjärv.

“Soovime arendada Tallinnast tõeliselt kultuurse ja konkurentsivõimelise maailmalinna, kus end koduselt tunnevad nii vanad kui noored igal elualalt, kus ei jagata inimesi omadeks ja võõrasteks ega vastandata erinevaid kogukondi. Tallinn vajab perenaise ranget kätt, julget mõtet ja hoolivat südant.”

Allikas: Reformierakond ja Delfi, Vahur Koorits; 19. aprill 2013

Laine Randjärv esitati Tallinna linnapeakandidaadiks

  • by