Skip to content

Loovkoolitus

Tahtejõud versus Usaldus

+ Kuidas kasutada tahtejõudu nii, et see ei väsiks?

+ Kuidas olla usaldav ja kindlameelne korraga?

+ Mis on kujutluspilt ja kuidas seda kasutada?

+ Eesmärk võib olla nii pärssiv kui inspireeriv – kuidas teha vahet juba eesmärki püstitades?

Töötoas uurime oma tahtejõu mustreid ja teeme lõdvestusharjutusi. Kogeme, kumb on inspireerivam: loovus või tahe? Otsime võimalusi, kuidas need kaks hiidu koos tööle panna. Koostöö on tänapäeva maailmas üks olulisemaid märksõnu. Et inimene oskaks teistega koostööd teha, tuleks tal esiteks õppida koostööd tegema iseendaga.
Läbiviijad: ajutreener Kerttu Soans ja superviisor Aino Kuntsel

Lühiülevaade harjutustest:
Seminaril teeme lõdvestusharjutusi ehk õpime teadlikult muutma oma aju võnkesagedust ja „kiiresti puhkama“. Leiame ning kogeme kontakti intuitsiooniga. Kompame usalduse piire ja avardame neid. Harjutame haavatavust ja kogeme selle loovaid külgi. Igaüks kaardistab oma tahtejõu ja otsib ideid, kuidas seda võimalikult väikeste kadudega kasutada ja vajadusel kasvatada. Harjutusi tehakse nii omaette kui ka paaris ja väiksemas grupis.

Seminar põhineb kaasaegse psühholoogia baasarusaamadel, vürtsitades neid ajutreeningu kogemustega ja koolitajate häirimatu ja nakkava hea tujuga. 🙂 Osalejad teevad läbi konkreetsed ja praktilised harjutused ning oskavad neid edaspidi ka ise kasutada.

Seminar kestab 3 tundi, selle jooksul tehakse 1 vaheaeg.

 

KerttuSoans KERTTU SOANS on õppinud Tartu Ülikoolis ajakirjandust ja Tallinna Ülikoolis kunstiõpetust, meditatsiooniga alustas 27 aastat tagasi. Kerttu on andnud välja lõdvestus- ja loomisharjutuste CD ning loonud tänapäeva tegusale inimesele sobiva kujutlusvõimet ja taju arendava harjutuste süsteemi. Kerttu on töötanud nii raadios, televisioonis kui ka kirjutavas pressis ajakirjaniku ja toimetajana.
Praegu vabakutseline kirjanik, maaliõpetaja ja mõtlusõpetaja.
AinoKuntsel AINO KUNTSEL on õppinuallinna Ülikoolis organisatsioonide arendamist, töönõustamist ja coachingut, Tartu Ülikoolis inglise keelt ja Self II Erakoolis suhtlemistreeneriks. Ta on töötanud nii koolis kui äriettevõtetes, nii töötaja, keskastmejuhi kui tippjuhina.
Praegu on Aino keskendunud koolitamise, töönõustamise ja coachinguga seotud tööle koolitus- ja konsultatsioonifirmas AASK Consult.